Srpski Oklop - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Srpski Oklop - forum

Mesto za diskusiju o vojnoj tehnici, ratnoj istoriji i svim ostalim aspektima rata
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Balkan War Kosovo Warfield

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Dostanic
Rookie
Dostanic


Broj poruka : 5
Godina : 36
Datum upisa : 27.01.2009

Balkan War Kosovo Warfield Empty
PočaljiNaslov: Balkan War Kosovo Warfield   Balkan War Kosovo Warfield Icon_minitimeUto Jan 27, 2009 1:09 pm

Balkan War Kosovo Warfield USA Revange
Je nova igrica koju pripremam. Na ideju sam dosao prije par godina kada sam programirao prvi dio ove igrice(Balkan War Kosovo Battlefield). Iako igrica nije bila sasvim zavrsena, ljudi su ju jako dobro prihvatili samo zbog toga sto na ovim prostorima niko ne zeli da se upusta u teme gde su Srbi u glavnoj ulozi i potpuno ispravno pokusavaju da zastite sebe i svoju zemlju. Cudno je da i u nasoj kinematografiji uvjek pokusavaju da izjednace zlocine, cak se dotle balkanizuje da Srbi opet ispanu najvece smece na ovim prostorima, tako je i u igricama koje se proizvode, sve je komercializovano.

Novi Balkan War Kosovo, koji programiram ce imati daleko bolju pricu, mnogo vose tehnike za ratovanje, bolji zvuk i grafiku... Igrica ce biti potpuno besplata kao i prvi dio, u izradi mogu ucestovati svi ljudi koji zele pomoci.

Na ovaj forum sam naiso danas dok sam trazio modele za igicu, zato se i obracam vama, korisnicima ovog foruma i trazim pomoc ako je moguce. Potrebne su mi slike iz pticije perspektive sledecih modela: Tenkovi(T55, T72, T80, T84, T90, M1 Abrams, M1A1, M1A2); Samohodni top: (M53/59 Praga); Avioni(Mig 29, A10, F16, F18).

Ja sam iz Prnjavora, Republika Srpska. Ovde nije moguce pronaci nikakve modele,a mnogo mi je skupo i komplikovano da idem u beograd u potragu za tim modelima zato ako moze neko da to uradi za mene.

moj sajt:
www.dostanic.page.tl
moj e-mail:
dosta@teol.net
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dostanic.page.tl
Spirit
Platoon commander
Platoon commander
Spirit


Broj poruka : 423
Localisation : Srbija
Datum upisa : 27.04.2007

Balkan War Kosovo Warfield Empty
PočaljiNaslov: Re: Balkan War Kosovo Warfield   Balkan War Kosovo Warfield Icon_minitimeČet Feb 05, 2009 9:22 am

Ako ti trebaju 3D modeli, to mozes naci na netu, ako ti trebaju slike pravih tenkova i aviona, to isto mozes naci na netu, ako ti trebaju slike maketa, hvala bogu isto na netu, imas silne maketraske forume.
Sad zavisis sta od ovoga tebi treba, mozda nekako mozemo da ti pomognemo Smile
Nazad na vrh Ići dole
Dostanic
Rookie
Dostanic


Broj poruka : 5
Godina : 36
Datum upisa : 27.01.2009

Balkan War Kosovo Warfield Empty
PočaljiNaslov: Re: Balkan War Kosovo Warfield   Balkan War Kosovo Warfield Icon_minitimeSre Feb 11, 2009 9:43 am

Znam da ima na internetu slika svih ovih stvarcica koje sam naveo, ali meni trebaju bas slike iz pticije perspektive kojih je nenormalno malo. Avione sam prnasao, ali trenkova mi hvali. imam samo t55. Tako dobro bi mi dosla bilo kakva pomoc. Neznam, mozda da mi das linkove do tih foruma sa slikama modela ...

pozzz
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dostanic.page.tl
SS74
Administrator
SS74


Broj poruka : 559
Datum upisa : 01.02.2007

Balkan War Kosovo Warfield Empty
PočaljiNaslov: Re: Balkan War Kosovo Warfield   Balkan War Kosovo Warfield Icon_minitimeSre Feb 11, 2009 11:52 am

Pozdrav Dostanic,

Ja bih mogao eventualno pomoci postavljanjem linka / banera na pocetnoj strani sajta, ali bilo bi dobro da uradis sajt / pod sajt igre.
Nazad na vrh Ići dole
http://stef124.tripod.com
Dostanic
Rookie
Dostanic


Broj poruka : 5
Godina : 36
Datum upisa : 27.01.2009

Balkan War Kosovo Warfield Empty
PočaljiNaslov: Re: Balkan War Kosovo Warfield   Balkan War Kosovo Warfield Icon_minitimeSre Feb 18, 2009 8:53 am

Mislim da nisam bas shvatio sta treba da uradim??? Dali ja trebam otvoriti na svom sajtu nesto pa da dodas linkove ili novu temu na ovom forumu ...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dostanic.page.tl
Spirit
Platoon commander
Platoon commander
Spirit


Broj poruka : 423
Localisation : Srbija
Datum upisa : 27.04.2007

Balkan War Kosovo Warfield Empty
PočaljiNaslov: Re: Balkan War Kosovo Warfield   Balkan War Kosovo Warfield Icon_minitimeČet Feb 19, 2009 7:54 pm

Mislio je da napravis sajt za igricu...
Nazad na vrh Ići dole
Dostanic
Rookie
Dostanic


Broj poruka : 5
Godina : 36
Datum upisa : 27.01.2009

Balkan War Kosovo Warfield Empty
PočaljiNaslov: Re: Balkan War Kosovo Warfield   Balkan War Kosovo Warfield Icon_minitimeSub Feb 21, 2009 9:57 am

Nazad na vrh Ići dole
http://www.dostanic.page.tl
Anton
Gun loader
Gun loader
Anton


Broj poruka : 85
Datum upisa : 06.11.2007

Balkan War Kosovo Warfield Empty
PočaljiNaslov: Re: Balkan War Kosovo Warfield   Balkan War Kosovo Warfield Icon_minitimeČet Jun 11, 2009 3:51 am

oprosti ali nisam znao da je vihor tenk bijo na ratistu u kosovu, inace ta slika 3d model od vihora je iz duro djakovica

Balkan War Kosovo Warfield Zvd-1

Balkan War Kosovo Warfield Vihorprezentacpp5d6
Nazad na vrh Ići dole
bandzi
Gunner
Gunner



Broj poruka : 157
Datum upisa : 14.06.2007

Balkan War Kosovo Warfield Empty
PočaljiNaslov: Re: Balkan War Kosovo Warfield   Balkan War Kosovo Warfield Icon_minitimeČet Jun 11, 2009 12:12 pm

Tačno @Anton. Ovaj tenk nema veze sa Srbijom, već je to tenk slikan u fabrici ĐĐ. E sad, veliko je pitanje o kojem se tenku tačno radi. U Hrvatskoj se već godinama ovaj tenk predstavlja kao tenk Vihor, tačnije "dovršeni" prototip Vihora od delova ostalih u ĐĐ.
Ima tu jedan problem. Ako izuzmemo sve sprave na kupoli i pogledamo golu kupolu, vidi se razlika u prednjem delu (uglovi oklopa) u odnosu na kupolu tenka M-84A. Poznato je da je kupola Vihora trebala biti takođe livena, ali nešto veća, produžena u zadnjem delu i sa promenjenim uglovima oklopa u odnosu na kupolu M-84A. Na ovim slikama se kupola ne vidi sa boka i od pozadi, pa je teško reći o kojoj se kupoli zapravo radi.

Na slici koju sam postavio a slikao je @pp5d6 u fabrici ĐĐ, vidi se ova ista kupola hrvatskog Vihora u toku priprema za ugradnju. Međutim na ovoj slici se vidi da je ovo kupola neke verzije T-72, pošto je vidljiv otvor dnevne nišanske sprave. Moje je pitanje sada, da li je na ovoj kupoli pre ugradnje vršen metalurški zahvat, kako bi se ovaj otvor zatvorio i od kojeg je tenka zapravo ova kupola?

Balkan War Kosovo Warfield Kupola.th
Nazad na vrh Ići dole
Dostanic
Rookie
Dostanic


Broj poruka : 5
Godina : 36
Datum upisa : 27.01.2009

Balkan War Kosovo Warfield Empty
PočaljiNaslov: Re: Balkan War Kosovo Warfield   Balkan War Kosovo Warfield Icon_minitimePet Avg 14, 2009 9:41 am

Neznam po cemu ste vi zakljucili da je gore uslikani tenk, modernizovani hrvatski m 84d... koliko ja znam to je obicni m 84, mozda i jest uslikan u hrvatskoj ali zar je to bitno ako ja hocu dobru sliku m 84-ke(a ta gore mi je najbolja za obradu) ne kontam???

Ovo je modernizovni hrtvatski m 84d:
Balkan War Kosovo Warfield M84d-2
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dostanic.page.tl
Anton
Gun loader
Gun loader
Anton


Broj poruka : 85
Datum upisa : 06.11.2007

Balkan War Kosovo Warfield Empty
PočaljiNaslov: Re: Balkan War Kosovo Warfield   Balkan War Kosovo Warfield Icon_minitimeSre Sep 02, 2009 4:37 am

Dostanic ::
Neznam po cemu ste vi zakljucili da je gore uslikani tenk, modernizovani hrvatski m 84d... koliko ja znam to je obicni m 84, mozda i jest uslikan u hrvatskoj ali zar je to bitno ako ja hocu dobru sliku m 84-ke(a ta gore mi je najbolja za obradu) ne kontam???

Ovo je modernizovni hrtvatski m 84d:
Balkan War Kosovo Warfield M84d-2

U krivu si potpuno, trebas prvo znati sto govoris a ondaj postaj na forume Rolling Eyes

Nije obicni M-84 nego je promjenjen potpuno, ima digitalni "battlefield", ima novi CBRN, kupola vise se ne krece na hydroliku nego na elektriku. Ima novi 1.200 hp motor, SLAT oklop itd...


Poslednji izmenio Anton dana Sre Sep 02, 2009 4:39 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Anton
Gun loader
Gun loader
Anton


Broj poruka : 85
Datum upisa : 06.11.2007

Balkan War Kosovo Warfield Empty
PočaljiNaslov: Re: Balkan War Kosovo Warfield   Balkan War Kosovo Warfield Icon_minitimeSre Sep 02, 2009 4:38 am

A drugo sto si stavijo na gornji dijo prije M-84D nije M-84 nego Vihor. A M-84 i vihore su dva razlicasti tenkovi
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Balkan War Kosovo Warfield Empty
PočaljiNaslov: Re: Balkan War Kosovo Warfield   Balkan War Kosovo Warfield Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Balkan War Kosovo Warfield
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Oruzje za Kosovo

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Srpski Oklop - forum :: Razno-
Skoči na: