Srpski Oklop - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Srpski Oklop - forum

Mesto za diskusiju o vojnoj tehnici, ratnoj istoriji i svim ostalim aspektima rata
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Gubici VJ na Kosovu

Ići dole 
+4
IvanGrozni
KGB agent
SS74
Spirit
8 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Spirit
Platoon commander
Platoon commander
Spirit


Broj poruka : 423
Localisation : Srbija
Datum upisa : 27.04.2007

Gubici VJ na Kosovu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gubici VJ na Kosovu   Gubici VJ na Kosovu - Page 2 Icon_minitimeNed Dec 02, 2007 12:14 pm

Slazem se ja sa tobom SS74, ali kako smo mi njima upadali tako su i oni nama, samo sto su njihove operacije bile vece, Kosara je jedan od najboljih primera ovoga...
Nazad na vrh Ići dole
uros_ZA
Gun loader
Gun loader
uros_ZA


Broj poruka : 59
Datum upisa : 29.11.2007

Gubici VJ na Kosovu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gubici VJ na Kosovu   Gubici VJ na Kosovu - Page 2 Icon_minitimeNed Dec 02, 2007 3:58 pm

neki opis..malo sire..znam da su ameri imali 2 nasa zarobljena vojnika...
Nazad na vrh Ići dole
Spirit
Platoon commander
Platoon commander
Spirit


Broj poruka : 423
Localisation : Srbija
Datum upisa : 27.04.2007

Gubici VJ na Kosovu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gubici VJ na Kosovu   Gubici VJ na Kosovu - Page 2 Icon_minitimeNed Dec 02, 2007 11:12 pm

Pa mozes da odes na google i potrazis malo sam ili da pogledas ovaj film (ne znam kakav net imas ali sta da radim, ako mozes odgledaj)
http://video.google.com/videoplay?docid=2697219212819574923&q=pakao+Kosara&total=2&start=0&num=10&so=0&type=search&plindex=0

Umoran sam sad i ne mogu sad nista da pisem o ovome samo ti pogledaj film...
Nazad na vrh Ići dole
uros_ZA
Gun loader
Gun loader
uros_ZA


Broj poruka : 59
Datum upisa : 29.11.2007

Gubici VJ na Kosovu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gubici VJ na Kosovu   Gubici VJ na Kosovu - Page 2 Icon_minitimePon Dec 03, 2007 7:37 am

ma imam ga..skinuo sma sa neta..imam brz net..1mbs...pa to za pakao kosara nije nesto...trebali su lazanskog da uposle da odradi neki film o tome...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Gubici VJ na Kosovu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gubici VJ na Kosovu   Gubici VJ na Kosovu - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Gubici VJ na Kosovu
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Rat za Kosovu 1999

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Srpski Oklop - forum :: Borbena oklopna vozila-
Skoči na: