Srpski Oklop - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Srpski Oklop - forum

Mesto za diskusiju o vojnoj tehnici, ratnoj istoriji i svim ostalim aspektima rata
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Maketa T-55

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
FILIP
Rookie



Broj poruka : 6
Datum upisa : 17.10.2011

Maketa T-55 Empty
PočaljiNaslov: Maketa T-55   Maketa T-55 Icon_minitimePon Okt 17, 2011 6:40 pm

Pozdrav svim forumašima

Novi sam u ovome hobiju dosad sam sastavio 3 makete od toga samo 1 uspjesno a ove dve ću napraviti kao dioramu da su pali i uništeni.

Sad bi htjeo da napravim maketu T-55 od VRS kao što sam vidio od jednog pripadnika foruma.

Zanima me od kojeg je proizvođača maketa najbolja,koja je cjena i jel se dobiju vojnici uz komplet i koja je boja najbolja za tenk i tako to.


Filip
Nazad na vrh Ići dole
FILIP
Rookie



Broj poruka : 6
Datum upisa : 17.10.2011

Maketa T-55 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maketa T-55   Maketa T-55 Icon_minitimeUto Okt 18, 2011 1:32 pm

Jel mi niko nije ništa predložio našao sam na netu T55 italeri sliku ne mogu staviti jel sam novi a zanima me jel zna neko gdje ima da se kupi i koja je cjena
Nazad na vrh Ići dole
SS74
Administrator
SS74


Broj poruka : 559
Datum upisa : 01.02.2007

Maketa T-55 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maketa T-55   Maketa T-55 Icon_minitimeUto Okt 18, 2011 2:41 pm

Pozdrav Filipe, postavljanje slika na forumu nije komplikovano.

Prvo željenu sliku upload-uj na http://imageshack.us/ ili sličan servis, a zatim
dobijeni link ispod slike kopiraj u polje dobijeno klikom na iknicu slika/image, ovde na forumu. Link FORUM CODE, objavljeje sliku u punoj veličini, FORUM THUMBANAIL smanjenu sliku, koja je i ujedno
link ka većoj. Probaj i videćeš da nije komplikovano.
Nazad na vrh Ići dole
http://stef124.tripod.com
FILIP
Rookie



Broj poruka : 6
Datum upisa : 17.10.2011

Maketa T-55 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maketa T-55   Maketa T-55 Icon_minitimeUto Okt 18, 2011 2:46 pm

Pozdrva

Ja sam stavio dva linka i oni kažu da u roku od 7 dana od registracije nesmjem stavljati linkove
Nazad na vrh Ići dole
tpku_2b
Gun loader
Gun loader
tpku_2b


Broj poruka : 81
Godina : 46
Localisation : Zemun
Datum upisa : 08.07.2009

Maketa T-55 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maketa T-55   Maketa T-55 Icon_minitimeSub Okt 22, 2011 7:56 pm

... 'ajmo taj T-55 ... jedva cekam ...


tenkovski narednik Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://www.namestuvoljno.com
FILIP
Rookie



Broj poruka : 6
Datum upisa : 17.10.2011

Maketa T-55 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maketa T-55   Maketa T-55 Icon_minitimeSub Okt 22, 2011 8:02 pm

tpku_2b ::
... 'ajmo taj T-55 ... jedva cekam ...


tenkovski narednik Wink

tpku_2b ajde pokušaću da ga što prije nađem i sastavim pa stavim slike ali nisam još u srbiji našao da ima da se kupi maketa tamiya T55A ima u hr ali me izađe oko 50e sa poštarinom a za mene je to skupo ipak je meni 16 god
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Maketa T-55 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maketa T-55   Maketa T-55 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Maketa T-55
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Nabavka maketa
» Maketa: srpski T-55A:potrebna pomoc
» Robo maketa tenka M-84AB1
» Maketa: Oklopni transporter M-60 - potrebna pomoc
» Jedna "mala", ali fina kolekcija odabranih maketa

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Srpski Oklop - forum :: Multimedija, knjige, makete...-
Skoči na: